Modernistyczna Willa Warszawa Wawer

Otoczona naturą wyjątkowa modernistyczna willa na granicy Międzylesia i Anina. Dom posiada salon o powierzchni około 70 mkw.


Ten Dom został zarezerwowany podpisaną umową przedwstępną. Czas znalezienia klienta siedem tygodni. Sprzedaż Off Market. Filmy prezentowane w Social Media uzyskały ponad 300.000 wyświetleń.


Mam ogromną przyjemność i zaszczyt zaprezentować Państwu dziś niezwykłą willę miejską. Jest to otoczona naturą wyjątkowa modernistyczna willa na granicy Międzylesia i Anina. Dom posiada salon o powierzchni około 70 mkw z panoramicznymi oknami o niezwykłych parametrach (10.5 mkw szerokości na 3.0 m wysokości)

Usytuowany na częściowo zalesionej działce dom to projekt znanego i wielokrotnie nagradzanego biura architektonicznego. Nieruchomość składa z dwóch prostopadłościennych brył. Projekt o kubicznej formie jest utrzymany w minimalistycznym stylu. Poczucie bliskości z naturą zapewniają liczne przeszklenia, a co za tym idzie wnętrza doskonale doświetlone naturalnym światłem.

Nieruchomość prezentowana jest w ramach umowy wyłącznej sprzedaży – tylko w takim charakterze pracuje agencja, jaką mam przyjemność prowadzić. Dzięki temu otrzymujecie Państwo zawsze sprawdzone nieruchomości, bardzo często w systemie off the market. Dom posiada zalety nieruchomości idealnej:

  • działka o wielkości 2098 mkw w otoczeniu lasu na granicy Mazowiekiego Parku Krajobrazowego
  • dom o powierzchni 194.5 mkw (bez garaży) usytuowany na działce z salonem od strony płd-zach z możliwością wybudowania basenu typu infinity
  • teren zielony na działce to powierzchnia blisko 1.500 mkw
  • salon o powierzchni 70 mkw z niesamowitymi panoramicznymi oknami o wymiarach 10.5 mkw na 3.0 mkw

Modernistyczna Willa 


Wiem, że na pewno jesteście ciekawi jak to się stało, że taki dom trafił na rynek? Będąc odpowiedzialnym za sprzedaż tej nieruchomości nie mogę zdradzić Wam wszystkiego. Mogę jednak powiedzieć, że dom nie był budowany z myślą o sprzedaży, a był budowany dla własnych celów mieszkaniowych. W ostatnich latach w świecie wydarzy się tak wiele: Covid, wojna, wysoka inflacja, że obecni właściciele zmienili plany co do miejsca zamieszkania. W ten właśnie sposób ta przepiękna willa trafiła na rynek.


Doskonała lokalizacja


Nieruchomość zlokalizowana jest w otulinie Mazowieckiego Parku Narodowego. Klasyczne wille i nowoczesna architektura zostały tu idealnie wkomponowane w naturalny, leśny krajobraz. Dzięki doskonałej komunikacji z centrum miasta (dojazd autem do Saskiej Kepy około 18 minut, na Wilanów 15 ninut), oraz nowo wybudowanej Południowej Obwodnicy Warszawy (12 minut) – Wawer stał się niezwykle popularną i poszukiwaną lokalizacją. W najbliższej okolicy znajduje się Centrum Handlowe Ferio, Sklep delikatesowy K&M, Apteka całodobowa.


Tu można pięknie żyć


Musicie to koniecznie wiedzieć – na parterze znajduje się przestronny salon (około 70 mkw) z wyjściem na taras oraz otwarta kuchnia z jadalnią. W salonie z koli znajdują się olbrzymie okno o wymiarach 10.5 szerokości na 3.0 metra wysokości. Coś niesamowitego! Szczerze mówiąc pierwszy raz w życiu widziałem tak pięknie zaaranżowana część dzienną w domu jednorodzinnym. W tej strefie mamy również dwie sypialnie, łazienkę oraz toaletę dla gości. Kondygnację uzupełniają niezbędne pomieszczenia dodatkowe: garderoba, magazyn ( ewentualnie pralnia) oraz spiżarnia.

Pierwsze piętro to strefa sypialniana. Została zaaranżowana na przestronną sypialnię typu Master z własną łazienką oraz garderobą, oraz wyjściem na bardzo duży taras – ogród zimowy. Dzięki temu mamy poczucie, że sypialnia posiada znaczenie większy metraż. Budynek nie posiada garażu – miejsca parkingowe są na zewnątrz, naturalnie zadaszone przez wysunięcie bryły piętra domu. Można postawić tam dwa samochody, oraz dwa dodatkowo na miejscach przeznaczonych dla gości.


Parametry Domu


 

> Lokalizacja: Warszawa Wawer

> Działka 2098 mkw

> Dom 194.5 mkw (bez powierzchni garażu)

> Otoczenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego

> Dojazd do Autostrady A2 około 10min, na Wilanów około 15 min, na Saską Kępę około 15 min

 


Kto może tu zamieszkać?


Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim. Ze wglądu na charakter budynku i jego lokalizację jest to dom dla wyjątkowych osób – miłośników natury, którym marzy się zaproszenie jej do wnętrza swojego domu poprzez idealną kompozycję projektu. Sam salon o powierzchni 70 mkw z płd-zach ekspozycją światła jest wystarczającym argumentem do tego, abyśmy się spotkali na prezentacji tej nieruchomości. Panoramiczne okna o wysokości 3 metrów i szerokości ponad 10 metrów to kolejny do tego powód. Spójrzcie tylko na wizualizację widoku z salonu – do zobaczenia!


Dawid Małycha – Managing Director Małycha Nieruchomości Premium


Obserwuj mnie w Social Media: Facebook i Instagram i YouTube


Inne, ciekawe artykuły:


Sprawdź blog pośrednictwa kredytów hipotecznych MBF:


Sprawdź blog agencji nieruchomości MNP:


Jestem urodzonym sprzedawcą. Instytut Gallupa wskazał moje talenty jako: Osiąganie, Ukierunkowanie, Rywalizacja, Poważanie, Dyscyplina. Innymi słowy wykonuję zawód w 100% dopasowany do moich naturalnych predyspozycji i jestem skutecznym agentem. Rekord sprzedanych nieruchomość w jednym miesiącu to blisko 10 mln złotych. Najciekawsza transakcja to sprzedaż apartamentu za 4 mln złotych i zakup z tymi klientami domu za 3,5 mln złotych miesiąc później. Pracuję tylko na umowach wyłącznych. Poznaj Moją Super Moc – Sprzedaję praktycznie 100% nieruchomości, a 30% z nich sprzedaję pierwszego dnia w systemie off the market.

Leave a commentNajnowsze artykuły

Skontaktuj się z Dawidem

©2021-2023 Dawid Małycha