Poznaj MNIE

Doświadczenie Zawodowe

Dawid pracuje zawodowo od 18 lat. Swoją karierę biznesową rozpoczął wiele lat temu, kiedy pracował dla sektora bankowego. Tam krok po kroku przechodząc szczeble kolejnych stanowisk dotarł do pozycji Dyr.Departamentu Sprzedażu (Nordea Bank) i Dyr.Regionalnego Private Banking (Deutsche Bank) Po odejściu z korporacji założył wspólnie z żoną ich pierwszą firmę – Małycha Business Finance - pośrednictwo kredytów hipotecznych, a następnie drugą – Małycha Nieruchomości Premium – agencję nieruchomości, oraz kolejną – Małycha Kursy Online – platformę wiedzy o nieruchomościach i kredytach.

Handlowiec wykonujący pracę w 100% dopasowaną do niego

Wiele osób nie chce pracować w środowisku sprzedażowym. Wynika to z faktu, że nie jest to praca dopasowana do ich naturalnych predyspozycji. Instytut Gallupa zajmujący się od kilkudziesięciu lat badaniami na talentami człowieka określił kluczowe talenty Dawida jako osiąganie, rywalizację, oraz dyscyplinę i ukierunkowanie. Dawid osiąga cele w sposób naturalny, a pokonywanie kolejnych wyzwań zawodowych jest dla niego motorem napędowym do życia.

Sales Track Record

Dawid sprzedaje praktycznie 100% nieruchomości, oraz realizuje 100% zleceń zakupu. 30% z tych zleceń realizowanych jest po pierwszej prezentacji sprzedaży, lub zakupu nieruchomości. Bardzo często Dawid pracuje poza rynkiem, czyli przedstawia do sprzedaży i zakupu nieruchomości znajdujące się w jego portfelu off market. Rekord sprzedanych nieruchomość w jednym miesiącu to blisko 10 mln złotych. Najciekawsza transakcja to sprzedaż apartamentu za 4 mln złotych i zakup z tymi klientami domu za 3,5 mln złotych miesiąc później. Pracuje tylko na umowach wyłącznych. Dawid uważa, że jego klienci płacą mu za jego specjalistyczną wiedzę, doświadczenie, oraz ogromne kontakty zawodowe.

The MNP Way – moja kultura pracy, wartości i DNA biznesowe

1

BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA MOJĄ PRACĘ

Jeżeli podejmuję się jakiegokolwiek zadania, to DOPROWADZAM JE DO KOŃCA w terminie i na warunkach na jakich podjąłem kontrakt, lub zobowiązanie. Nigdy, ale to nigdy nie zostawiam klientów samych sobie. Dotrzymuję słowa. Klient jest dla nmnie najważniejszy. OSIĄGAM CELE i jestem bardziej ambitny, niż pozostali gracze rynku nieruchomości.

2

JESTEM UCZCIWY

Uczciwy wobec siebie, KLIENTÓW, kolegów z zespołu i przepisów prawa. Szanuję współpracę z innymi agencjami, szanuję procesy na rynku nieruchomości. Jestem autentyczny. Jestem lojalny i miły, oraz UCZCIWY WOBEC LUDZI, ponieważ sprzedaż to bardziej dawanie, niż branie.

3

DBAM O ZDROWIE

Wierzę, że zdrowy i sportowy tryb życia daje więcej energii do pozytywnego życia. Uprawiam sport. Ludzie posiadający sportowe podejście do życia łatwiej osiągają cele, trudno jest im się poddać, dlatego zarówno w życiu, jak i biznesie są tak bardzo skuteczni. JA CHCĘ BYĆ SKUTECZNY.

4

JESTEM TOLERANCYJNY

Nie jest dla mnie ważny kolor skóry, wyznanie, orientacja seksualna, narodowość, dopóki ten ktoś JEST DOBRYM, UCZCIWYM CZŁOWIEKIEM, szanującym zdanie innych osób i szanującym różnorodność. TAKI WŁAŚNIE JESTEM.

5

DBAM O ROZWÓJ OSOBISTY

Chcę ciągle zaskakiwać, CIĄGLE SIĘGAĆ PO NOWE ROZWIĄZANIA, ciągle być przed innymi, dlatego chcę się rozwijać i być lepszym sobą każdego jednego dnia. Chcę OSIĄGAĆ POSTAWIONE CELE, ustanawiać rekordy dla naszych klientów.Jestem PROFESJONALISTĄ, prowadzę MNP SUPER TEAM.