Doświadczenie Zawodowe

Dawid ukończył studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie o specjalizacji Zarządzanie i Marketing. Pracuje zawodowo od 18 lat. Swoją karierę biznesową rozpoczął wiele lat temu, kiedy pracował dla sektora bankowego. Tam krok po kroku przechodząc szczeble kolejnych stanowisk dotarł do pozycji Dyr.Departamentu Sprzedażu (Nordea Bank) i Dyr. Regionalnego Private Banking (Deutsche Bank) Po odejściu z korporacji założył wspólnie z żoną ich pierwszą firmę – Małycha Business Finance - pośrednictwo kredytów hipotecznych, a następnie drugą – Małycha Nieruchomości Premium – agencję nieruchomości.

Handlowiec wykonujący pracę

w 100% dopasowaną

do niego

Wiele osób nie chce pracować w środowisku sprzedażowym. Wynika to z faktu, że nie jest to praca dopasowana do ich naturalnych predyspozycji. Instytut Gallupa zajmujący się od kilkudziesięciu lat badaniami na talentami człowieka określił kluczowe talenty Dawida jako osiąganie, rywalizację, oraz dyscyplinę i ukierunkowanie. Dawid osiąga cele w sposób naturalny, a pokonywanie kolejnych wyzwań zawodowych jest dla niego motorem napędowym do życia.

Sales Track

Record

Rekord sprzedanych nieruchomość w jednym miesiącu to blisko 10 mln złotych. Taki wynik osiągnął kilkukrotnie. Najciekawsza transakcja to sprzedaż apartamentu za 4 mln złotych i zakup z tymi klientami domu za 3,5 mln złotych miesiąc później, oraz sprzedaż domu za 6,5 mln po pierwszej prezentacji. Pracuje tylko na umowach wyłącznych. Dawid uważa, że jego klienci płacą mu za jego specjalistyczną wiedzę, doświadczenie, oraz ogromne kontakty zawodowe. W każdym roku sprzedaje nieruchomości na kwotę kilkadziesiąt milionów złotych. Jest uważany za bardzo skutecznego agenta nieruchomości.

Specjalizacja

powtarzalność transakcji
kontakty zawodowe
wiedza i doświadczenie

Dawid pracuje w Polsce (Warszawa, Trójmiasto, Warmia i Mazury) oraz za granicą – Cypr (East Coast). Specjalizuje się w sprzedaży mieszkań inwestycyjnych, apartamentów, oraz domów Premium. W Warszawie pracuje głównie na obszarze Starych Rynków (Stary Żoliborz, Powiśle, Saska Kępa, Śródmieście Płd, Ujazdów, Stara Ochota, Stary Mokotów, Stary Wilanów), oraz na linii domów segmentu Premium (Konstancin, Wilanów, Ursynów, Wawer, Magdalenka, Mokotów, Saska Kępa, Żoliborz). W Trójmieście sprzedaje apartamenty inwestycyjne, na Cyprze mieszkania i apartamenty klasy Premium i Domy Wakacyjne. Większość nieruchomości sprzedaje poza oficjalnym rynkiem, co jest jego siłą i wyróżnikiem. Dawid aktywnie prowadzi Social Media, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Hasztagi pod jakimi można odnaleźć Dawida i jego zespół.

#sprzedajeoffmarket #mnpsuperteam

Najciekawsze Oferty Sprzedane przez Dawida