Pracuj z MNP

Dawid prowadzi agencję nieruchomości Małycha Nieruchomości Premium, która znana jest również jako MNP Super Team. Na dziś to zespół 26 osób składający się z agentów nieruchomości, oraz zespołu wsparcia sprzedaży. Zespół rozwija się bardzo dynamicznie i nadal poszukujemy nowych osób do pracy z nami. Poszukujemy osób akceptujących wartości jakimi się kierujemy na co dzień, oraz poszukujących od życia czegoś więcej, niż tylko pracy na etacie w korporacji.

Misja i Wizja

MNP Super Team

Chcemy pomagać klientom profesjonalnie i skutecznie na rynku nieruchomości. Mamy wyróżniać się wyjątkową jakością obsługi. Pomagamy profesjonalnie i skutecznie w sprzedaży, zakupie lub najmie nieruchomości w segmencie nieruchomości wyższym, oraz Premium. Chcemy stać się środowiskiem rozwoju osobistego dla Agentów, gdzie mogą budować swoje kariery zawodowe i marki osobiste. Chcemy stać się najlepszą firmą na lokalnym rynku w Warszawie.

The MNP Way – kultura pracy, wartości i DNA biznesowe w MNP Super Team

1

BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA NASZĄ PRACĘ

Jeżeli podejmujemy się jakiegokolwiek zadania, to DOPROWADZAMY JE DO KOŃCA w terminie i na warunkach na jakich podjęliśmy kontrakt, lub zobowiązanie. Nigdy, ale to nigdy nie zostawiamy klientów samych sobie. Dotrzymujemy słowa. Klient jest dla nas najważniejszy. OSIĄGAMY CELE i jesteśmy bardziej ambitni, niż pozostali gracze rynku nieruchomości.

2

JESTEŚMY UCZCIWI

Uczciwi wobec siebie, KLIENTÓW, kolegów z zespołu i przepisów prawa. Szanujemy współpracę z innymi agencjami, szanujemy procesy na rynku nieruchomości. Jesteśmy autentyczni. Jesteśmy lojalni i mili, oraz UCZCIWI WOBEC LUDZI, ponieważ sprzedaż to bardziej dawanie, niż branie.

3

DBAMY O ZDROWIE

Wierzymy, że zdrowy i sportowy tryb życia daje więcej energii do pozytywnego życia. Uprawiamy sport. Ludzie posiadający sportowe podejście do życia łatwiej osiągają cele, trudno jest im się poddać, dlatego zarówno w życiu, jak i biznesie są tak bardzo skuteczni. MY CHCEMY BYĆ SKUTECZNI.

4

JESTEŚMY TOLERANCYJNI

Nie jest dla nas ważny kolor skóry, wyznanie, orientacja seksualna, narodowość, dopóki ten ktoś JEST DOBRYM, UCZCIWYM CZŁOWIEKIEM, szanującym zdanie innych osób i szanującym różnorodność. TACY WŁAŚNIE JESTEŚMY.

5

DBAMY O ROZWÓJ OSOBISTY

Chcemy ciągle zaskakiwać, CIĄGLE SIĘGAĆ PO NOWE ROZWIĄZANIA, ciągle być przed innymi, dlatego chcemy się rozwijać i być lepszym sobą każdego jednego dnia. Chcemy OSIĄGAĆ POSTAWIONE CELE, ustanawiać rekordy dla naszych klientów.

Jesteśmy PROFESJONALISTAMI, jesteśmy MNP SUPER TEAM.

Model Pracy w MNP

Pracujemy tylko w systemie umów wyłącznych, co oznacza że jesteśmy jedyną agencją sprzedającą nieruchomość. Dziś na rynku pośrednictwa nieruchomości w Warszawie jesteśmy jedną z kilku na setki istniejących tego typu firm. Można powiedzieć, że jesteśmy prekursorami na tym rynku. Dawid wprowadził do naszego zespołu zasadę współpracy, dzielenia się ofertami i pracę off the market. W praktyce oznacza to, że w niektórych miesiącach sprzedajemy praktycznie 100% nieruchomości bez konieczności wychodzenia z nimi na rynek – portale nieruchomości. Nasi agenci pracują w specjalizacjach, dzięki czemu budujemy zespół specjalistów.

Szkolenie MNP Grow

Każda z osób dołączająca do naszego zespołu przechodzi przez nasze autorskie szkolenie MNP Grow. To połączenie kursu online o wprowadzeniu do pracy agenta nieruchomości z lekturą naszej książki dla agentów nieruchomości MNP Salesk Book. Ta książka to swoisty przewodnik po świecie w jakim porusza się każdego dnia agent nieruchomości, kilkadziesiąt stron wskazówek, setki wytycznych dla tego, jak osiągnąć sukces już w pierwszych miesiącach pracy. Do tego wszystkiego przedstawimy Ci nasze ważne dokumenty: Procedury, Regulaminy, Standardy. Praca w nieruchomościach to pewne schematy i my te schematy dla Ciebie opisaliśmy, aby znowu było Ci prościej się wdrożyć w nasz model pracy, model pracy pośrednictwa nieruchomości.

Pracuj z MNP

Jeśli chciałbyś zostań członkiem naszego MNP Super Team - skontaktuj się bezpośrednio z Dawidem na jego adres e-mail: dawid@dawidmalycha.com

Nasz System Pracy

W ramach naszego autorskiego szkolenia przygotujemy Cię do pracy w naszym modelu pracy: praca na umowach wyłącznych, praca off the market, praca na bazie klientowskiej i pokażemy Ci jak generować ponadprzeciętne zarobki w branży. Przez kilka lat istnienia agencji opracowaliśmy wiele modeli, nauczymy Cię min.:

  • MNP Offer System Sprzedaż Polska
  • MNP Offer System Sprzedaż Zagranica
  • MNP Customer System
  • MNP CRM System
  • MNP Mailing System
  • MNP Team Player
  • MNP Lead System
  • MNP Efficiency
  • MNP Social Media System
  • MNP Mortgage System

To wszystko przedstawimy Ci w naszych autorskich kursach online, oraz otrzymasz od nas unikalną książkę napisaną przez Dawida (ponad 100 stron) – MNP Sales Book

MNP Super Team

Rozwijamy się nieustannie, aplikuj do zespołu Dawida – MNP Super Team - na adres dawid@dawidmalycha.com